Ubiquiti UniFi Protect Pro NVR

5.0 (7 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect Pro NVR er en avanceret netværksvideorecorder designet til effektiv sikkerhedsovervågning. Den har kapacitet til syv harddiske og tilbyder 10 Gbit/s netværksforbindelse, hvilket sikrer pålidelig og hurtig datahåndtering. Med en 2U rackmonteret formfaktor passer den nemt ind i professionelle IT-miljøer.

Ubiquiti UniFi Protect Pro NVR koster lige nu 4.122 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.760 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.760 kr (04. juli 2026) og 4.122 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.122 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Protect Pro Standalone NVR
4.122 kr
Total: 4.122 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Pro
4.213 kr
+ fri fragt
Total: 4.213 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect Network Video Recorder Pro
4.311 kr
Total: 4.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi UNVR-Pro
4.490 kr
Total: 4.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi Protect Pro Standalone NVR
4.500 kr
Total: 4.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect Network Video Recorder Pro
4.994 kr
Total: 4.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Protect Pro Standalone NVR
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi 7bay Network Video Recorder Pro
6.325 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.364 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.3%

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Sikkerhedsskærme og -optagere