Ubiquiti UniFi Protect NVR

4.6 (41 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect NVR giver dig en pålidelig løsning til videoovervågning. Med en 1U rackversion passer den perfekt ind i dit netværkssystem og sikrer effektiv overvågning og optagelse. Perfekt til virksomheder, der kræver konstant sikkerhedskontrol.

Ubiquiti UniFi Protect NVR koster lige nu 2.358 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.327 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.327 kr (30. april 2026) og 2.413 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.358 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Protect Standalone NVR
2.358 kr
Total: 2.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect Network Video Recorder
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect Network Video Recorder
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti UniFi Protect Network Video Recorder
2.619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.658 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UNVR Network Video Recorder
2.732 kr
+ fri fragt
Total: 2.732 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi 4Bay Network Video Recorder
2.750 kr
Total: 2.750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Protect Standalone NVR
2.819 kr
+ fri fragt
Total: 2.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect NVR
2.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.948 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Protect Nvr Netværket
3.747 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.786 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Sikkerhedsskærme og -optagere
funktioner: Høj opløsning
optagertype: NVR
type: Optager