Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret

4.9 (13 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret er et avanceret netværksovervågningskamera designet til både udendørs og indendørs brug. Med en 8 MP sensor og 4K opløsning leverer det skarpe billeder både dag og nat. Det vejrbestandige design sikrer pålidelig ydeevne under alle vejrforhold, mens Power over Ethernet (PoE) gør installation og netværksintegration nem og effektiv.

Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret koster lige nu 1.613 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.494 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.494 kr (25. april 2026) og 1.640 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.613 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
1.613 kr
Total: 1.613 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G6 Turret White
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G6 Turret White
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G6 Turret White
1.763 kr
+ fri fragt
Total: 1.763 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UniFi G6 Turret 4K-overvågningskamera
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret
1.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret kamera, 4K, PoE, AI, hvid
2.008 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.047 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
2.079 kr
+ fri fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Protect G6 Turret White
2.411 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.450 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.6%

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Overvågningskameraer