Ubiquiti UniFi Protect G6 Instant UVC-G6-INS

4.9 (38 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect G6 Instant UVC-G6-INS er et kompakt, hærværkssikret og vejrbestandigt 4K netværksovervågningskamera til både indendørs og udendørs brug. Kameraet leverer billeder i 3840x2160 opløsning med bredt synsfelt, IR-nattesyn og tovejs-lyd. Det understøtter trådløs WiFi-forbindelse og kan integreres i UniFi Protect-systemet for nem og effektiv overvågning. Kameraet har også smarte AI-detektioner og nummerpladegenkendelse.

Ubiquiti UniFi Protect G6 Instant UVC-G6-INS koster lige nu 1.494 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.413 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.413 kr (09. maj 2026) og 1.494 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.494 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi G6 Instant White
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi G6 Instant
1.605 kr
+ fri fragt
Total: 1.605 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Instant G6 Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160
1.689 kr
+ fri fragt
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect G4 Instant UVC-G4-INS
1.695 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unknown
Kategori: Overvågningskameraer