Ubiquiti UniFi Protect G6 Bullet

4.8 (38 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect G6 Bullet er et 4K netværksovervågningskamera med 8 MP sensor, der kan bruges både udendørs og indendørs. Kameraet leverer farvebilleder dag og nat, har fast brændvidde og understøtter lyd. Det vejrbestandige bullet-design gør det velegnet til overvågning af indgange, indkørsler og større områder. Tilsluttes via LAN 10/100 og PoE.

Ubiquiti UniFi Protect G6 Bullet koster lige nu 1.589 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.527 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.527 kr (10. maj 2026) og 1.589 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.589 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti G6 Bullet – 4K PoE-overvågningskamera
1.589 kr
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Protect G6 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
1.607 kr
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G6 Bullet White
1.644 kr
+ fri fragt
Total: 1.644 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi G6 Bullet White
1.724 kr
Total: 1.724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect G6 Bullet
1.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Protect G6 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
1.969 kr
+ fri fragt
Total: 1.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Overvågningskameraer