Ubiquiti UniFi Protect G6

Bedste pris
Stabil pris
1.521kr
2.119 krSPAR 28%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ubiquiti UniFi Protect G6 er et netværksovervågningskamera designet til både indendørs og udendørs brug. Kameraet leverer 8 MP opløsning med 4K video (3864 x 2180) og kan bruges både dag og nat. Det har fast brændvidde, understøtter audio og strømforsynes via PoE. Kameraet er vejrbestandigt og egner sig til overvågning af større områder.

Ubiquiti UniFi Protect G6 koster lige nu 1.521 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.543 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.521 kr (09. maj 2026) og 1.543 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.521 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160
1.521 kr
Total: 1.521 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G6 Turret Black
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
UniFi Protect G6 Turret, 4K, 8.3MP, IP66, PoE, Sort
1.987 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.026 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G6 Turret Black
2.066 kr
+ fri fragt
Total: 2.066 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160
2.119 kr
+ fri fragt
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Overvågningskameraer