Ubiquiti UniFi Protect G5 Turret Ultra

4.8 (88 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect G5 Turret Ultra tilbyder professionel overvågning med sin 2K opløsning og 4 MP sensor. Kameraet er vejrfast (IP66) og modstandsdygtigt over for stød, hvilket gør det ideelt til både indendørs og udendørs brug. Det har et 120° synsfelt og nattesyn, der sikrer klare optagelser, uanset lysforholdene.

Ubiquiti UniFi Protect G5 Turret Ultra koster lige nu 672 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 632 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 632 kr (26. april 2026) og 672 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 672 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi G5 Ultra overvågningskamera
672 kr
Total: 672 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi G5 Turret Ultra White
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi G5 Turret Ultra White
711 kr
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G5 Turret Ultra White
711 kr
+ 39 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi G5 Turret Ultra Netværksovervågningskamera 2688 x 1512
721 kr
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UniFi Protect G5 Turret Ultra POE-overvågningskamera Hvid
749 kr
Total: 749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
UniFi Protect G5 Turret Ultra, 4.1MP, 2K HD, IP66, PoE, hvid
776 kr
+ 39 kr fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect G5 Turret Ultra
895 kr
+ 49 kr fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Camera Ultra-compact,
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Protect G5 Turret Ultra
1.005 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.044 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.2%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Overvågningskameraer