Ubiquiti UniFi Protect G5 PTZ

4.3 (12 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect G5 PTZ er et avanceret overvågningskamera designet til både indendørs og udendørs brug. Med en 4 MP opløsning og PTZ-funktionalitet kan du nemt overvåge større områder. Det vejrbestandige design sikrer pålidelig ydeevne i alle miljøer, mens PoE+ gør installationen enkel og effektiv.

Ubiquiti UniFi Protect G5 PTZ koster lige nu 1.811 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.777 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.777 kr (24. juni 2026) og 1.994 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.811 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G5 Ptz White
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Camera Compact, weatherproof
1.819 kr
+ fri fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G5 PTZ White
2.079 kr
+ fri fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G5 Ptz White
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti Unifi G5 PTZ 4 MP Kamera med AI og Motoriseret Zoom
2.395 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.444 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi Protect G5 PTZ Overvågningskamera
2.399 kr
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti Unifi G5 PTZ Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512
2.423 kr
Total: 2.423 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Protect G5 Ptz
3.538 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.577 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Overvågningskameraer