Ubiquiti UniFi Protect G5

4.7 (110 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet er et robust overvågningskamera designet til både indendørs og udendørs brug. Med 2K opløsning leverer det knivskarpe billeder dag og nat, takket være infrarød natkørsel og en 5 MP sensor. Kameraet er PoE-drevet og vandtæt, hvilket sikrer langvarig holdbarhed i al slags vejr.

Ubiquiti UniFi Protect G5 koster lige nu 1.036 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 996 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 996 kr (16. april 2026) og 1.036 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.036 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi G5 Bullet Camera, 2K HD 30FPS 5MP
1.036 kr
Total: 1.036 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UniFi Protect G5 POE-overvågningskamera
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G5 Bullet
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G5 Bullet
1.118 kr
+ fri fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G5 Bullet
1.161 kr
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi Protect G5 kamera
1.174 kr
Total: 1.174 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi G5 Bullet Camera, 2K HD 30FPS 5MP
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti Unifi G5 Bullet overvågningskamera til udendørs og indendørs brug
1.384 kr
Total: 1.384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet
1.495 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.544 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Protect Camera G5 Bullet
1.569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.608 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Overvågningskameraer