Ubiquiti UniFi Protect G4 Instant

4.7 (71 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Protect G4 Instant er et diskret netværksovervågningskamera til Unifi-systemet. Kameraet leverer skarp 2K opløsning og har et bredt synsfelt, hvilket gør det velegnet til overvågning af større områder. Det er IPX5-klassificeret til udendørs brug og understøtter trådløs forbindelse via Unifi Wifi Auto-Link. Kameraet har AI-detektion, tovejskommunikation med mikrofon og højttaler samt op til 6 meters nattevision via IR.

Ubiquiti UniFi Protect G4 Instant koster lige nu 902 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 830 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 830 kr (11. maj 2026) og 902 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 902 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
UniFi Video Camera G4 Instant
902 kr
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G4 Instant
921 kr
+ 39 kr fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G4 Instant
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi Video Camera G4 Instant
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti G4 Instant Cube IP security
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect G4 Instant UVC-G4-INS
1.195 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Overvågningskameraer