Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Pro

Bedste pris
Stabil pris
2.464kr
3.961 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Pro giver dig avanceret sikkerhed til hjemmet med trådløs tilslutning og HD-video i 1600p opløsning. Det stilrene design kombinerer funktionalitet med æstetik, mens Bluetooth 5.0 og 802.11a/b/g/n/ac sikrer stabil forbindelse for en moderne smart home-løsning.

Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Pro koster lige nu 2.464 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.464 kr (16. april 2026) og 2.464 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.464 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Pro Dørringeklokke
2.464 kr
Total: 2.464 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G4 Doorbell Pro Sort
2.686 kr
Total: 2.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect G4 Doorbell Pro Sort
2.686 kr
Total: 2.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Pro Dørringeklokke
2.789 kr
+ fri fragt
Total: 2.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell ringeklokke
3.029 kr
Total: 3.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell Professional
3.961 kr
+ fri fragt
Total: 3.961 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Samtaleanlæg