Ubiquiti UniFi Patchkabel 0.1m Hvid

Bedste pris
Faldet 8.5%
645kr
1.235 krSPAR 48%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ubiquiti UniFi patchkabel, designet til pålidelige netværksinstallationer, muliggør højhastighedsdataoverførsel i kompakte og pladsbesparende setups. Dette 0,1 meter kabel har en 3 mm rund profil og leveres i en stilfuld hvid finish, perfekt til professionelle miljøer.

Ubiquiti UniFi Patchkabel 0.1m Hvid koster lige nu 645 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 739 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 645 kr (16. juli 2026) og 739 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 645 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi CAT 6 10cm Patchkabel Hvid
645 kr
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UC-Patch-RJ45-50 UniFi Patch Cable 10cm White Hvid 0.1m
793 kr
+ 39 kr fragt
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi CAT 6 10cm Patchkabel Hvid
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Eth Patch Cable Bendable Booted Rj45 0.1m White 50pack
1.097 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.136 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Bendable 50-pack Rj-45 Cat 6 0.1m Hvid
1.235 kr
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ethernet Patch 50-pack Rj-45 Cat 6 0.1m. Hvid
1.235 kr
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.5%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler