Ubiquiti UniFi Patch Cable 0.1m Blå

Ubiquiti UniFi Patch Cable er ideelt til effektive netværksopsætninger. Dette 0,1 meter lange Cat6 patchkabel sikrer stabil og sikker datatransmission. Med sine RJ-45 han-stik i begge ender er det perfekt til kompakte installationer, og den blå farve hjælper med at holde kabelforbindelserne organiserede. Leveres i en praktisk 50-pakning, velegnet til større IT-miljøer.

Ubiquiti UniFi Patch Cable 0.1m Blå koster lige nu 744 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 729 kr (16. juni 2026) og 793 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 744 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFI Blå 0.1m
744 kr
+ 39 kr fragt
Total: 783 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Eth Patch Cable Bendable Booted Rj45 0.1m Blue 50pack
1.116 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.155 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Bendable 50-pack Rj-45 Cat 6 0.1m Blå
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Patch Cable 0.1m Blue 50-pack Rj-45 Cat 6 0.1m. Blå
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler