Ubiquiti UniFi NVR

Ubiquiti UniFi NVR er et overvågningssystem med fire CMOS-kameraer og en forudinstalleret 1 TB harddisk. Systemet tilsluttes via trådet LAN (10/100) og er velegnet til videoovervågning, hvor der ønskes hurtig idriftsættelse og lagring af optagelser. NVR'en leverer strøm og data til kameraerne via PoE og understøtter ansigtsgenkendelse for effektiv gennemgang af optagelser.

Ubiquiti UniFi NVR koster lige nu 5.271 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.972 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.972 kr (09. maj 2026) og 5.271 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.271 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD
5.271 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi NVR + kamera
5.329 kr
Total: 5.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant Kit
5.391 kr
+ fri fragt
Total: 5.391 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect Unvr Instant + 4x G5 Turret Ultra + 1tb Hdd
5.599 kr
Total: 5.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi NVR + kamera
6.169 kr
+ fri fragt
Total: 6.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi UNVR-Instant-Kit Komplet 4-kamera NVR-system
6.470 kr
+ 49 kr fragt
Total: 6.519 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Sikkerhedsskærme og -optagere