Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant UNVR-Instant

Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant UNVR-Instant er en kompakt NVR til UniFi Protect-systemer. Den har indbygget 6-ports PoE-switch, så du kan forsyne kameraer direkte uden ekstra udstyr. Med lokal HDMI-udgang og frontdisplay får du mulighed for visning på stedet, og den enkle 3,5" drevbås gør det let at skifte harddisk for lokal lagring. Velegnet til både hjemmet og virksomheden.

Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant UNVR-Instant koster lige nu 1.543 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.523 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.523 kr (29. maj 2026) og 1.564 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.543 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Standalone NVR
1.543 kr
Total: 1.543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
UniFi Protect Network Video Recorder Instant, UNVR-Instant
1.657 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Protect Unvr Instant
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant
1.805 kr
+ fri fragt
Total: 1.805 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UNVR-Instant Hvid
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant UNVR-Instant
1.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Sikkerhedsskærme og -optagere