Ubiquiti Unifi Mobile Router Ultra

4.6 (11 anmeldelser)

Ubiquiti Unifi Mobile Router Ultra giver dig en stabil 4G LTE-forbindelse med hastigheder op til 150 Mbps. Den er designet til krævende forhold med et robust hus og aftagelige antenner, hvilket sikrer pålidelig dækning i både fjerntliggende og mobile miljøer. Med dual Fast Ethernet LAN-porte og Wi-Fi-integration passer den perfekt til dit eksisterende netværk.

Ubiquiti Unifi Mobile Router Ultra koster lige nu 763 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 755 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 755 kr (16. april 2026) og 763 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 763 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Ultra-compact LTE Trådløs Router
763 kr
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Mobile Router Ultra
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Mobile Router Ultra Router 4G
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
UniFi Mobile Router Ultra 5G/4G LTE
838 kr
+ 39 kr fragt
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Mobile Router Ultra
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Mobile Router Ultra, LTE,
989 kr
+ fri fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Broer og routere