Ubiquiti UniFi G5 Ultra

4.8 (113 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi G5 Ultra er et indendørs netværksovervågningskamera med 4 MP opløsning (2688 x 1512) og 2K video. Kameraet leverer farvebilleder både dag og nat og understøtter PoE samt LAN 10/100. Det kompakte kuppeldesign gør det velegnet til overvågning i hjemmet eller på kontoret, hvor sikring mod uautoriseret brug er vigtig.

Ubiquiti UniFi G5 Ultra koster lige nu 668 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 624 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 624 kr (12. maj 2026) og 668 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 668 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi G5 Ultra Netværksovervågningskamera Indendørs 2688 x 1512
668 kr
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiqutit UniFi G5 Ultra Overvågningskamera
671 kr
Total: 671 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi G5 Dome Ultra
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UVC-G5-Dome-Ultra G5 Dome Ultra White
694 kr
+ 39 kr fragt
Total: 733 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
UniFi Protect G5 Dome Ultra 2K HD PoE-kamera, hvid
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Camera Ultra-compact and
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Overvågningskameraer