Ubiquiti UniFi G5 Flex

5.0 (35 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi G5 Flex er et alsidigt netværksovervågningskamera, der er ideelt til både indendørs og udendørs brug. Med 5 MP opløsning og 2K teknologi sikrer det skarpe billeder i forskellige lysforhold. Det vejrbestandige design og understøttelsen af Power over Ethernet (PoE) gør installationen enkel og fleksibel.

Ubiquiti UniFi G5 Flex koster lige nu 1.070 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.012 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.012 kr (16. april 2026) og 1.070 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.070 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi G5 Flex Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512
1.070 kr
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi G5 Flex
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Camera G5 Flex
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect G5 Flex
1.195 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi G5 Flex
1.236 kr
Total: 1.236 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi G5 Flex Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi G5 Flex overvågningskamera til udendørs og indendørs brug
1.396 kr
Total: 1.396 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Protect Camera G5 Flex
1.576 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.615 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.2%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Overvågningskameraer
brug: Bolig
farve: White
funktioner: Bevægelsessensor, Med lyd, Nattesyn
placering: Udendørs