Ubiquiti UniFi FlexHD

4.6 (139 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi FlexHD er et kompakt og kraftfuldt trådløst access point, der leverer hastigheder på op til 1733 Mbps. Med Wi-Fi 5-teknologien og 4x4-antennekonfiguration får du stabil og bred dækning, ideel til både hjem og mindre kontormiljøer.

Ubiquiti UniFi FlexHD koster lige nu 1.495 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.447 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.447 kr (30. april 2026) og 1.499 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.495 kr hos COMTEK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi FlexHD UBI-UAP-FLEXHD
1.495 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.544 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Flexhd
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UAP-FLEXHD Access Point FlexHD
1.521 kr
+ fri fragt
Total: 1.521 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Flexhd
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ubiquiti UniFi FlexHD UAP-FLEXHD adgangspunkt - Hvid
1.699 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.778 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi UAP-FlexHD Trådløs forbindelse Hvid
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
UniFi FlexHD Small and sleek 802.11ac 4x4 MU-MIMO
1.862 kr
Total: 1.862 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Trådløse adgangspunkter