Ubiquiti UniFi Express UX

4.3 (166 anmeldelser)
Ubiquiti UniFi Express UX
Bedste pris
Stabil pris
1.049kr
1.264 krSPAR 17%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Ubiquiti UniFi Express UX er en kompakt Wi-Fi 6 router, der giver dig lynhurtig og stabil internetforbindelse. Med et dual-band setup og avanceret MU-MIMO-teknologi kan du nemt håndtere flere enheder på samme tid, hvad enten du streamer i HD eller spiller online. En ideel løsning til både private hjem og mindre kontorer.

Ubiquiti UniFi Express UX koster lige nu 1.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.049 kr (16. april 2026) og 1.049 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.049 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UniFi Express Gateway og Accesspunkt med Wifi 6
1.049 kr
Total: 1.049 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Express (ux)
1.094 kr
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Express (ux)
1.094 kr
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi Express UX
1.095 kr
Total: 1.095 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Express Wireless router Wi-Fi 6
1.148 kr
+ fri fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Ekspress UX
1.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Express Wi-Fi 6 80211ax Dual-band 24 GHz 5 GHz Ethernet LAN Hvid Bordplade router
1.264 kr
+ fri fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Trådløse adgangspunkter