Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max

4.5 (32 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max er den ultimative løsning til dit netværk. Med forbedret computerkraft, 8-port switch og 10G SFP+ porte sikrer den høj ydeevne og fleksibilitet. Enheden understøtter op til 200 UniFi enheder og 2000 klienter, hvilket gør den ideel til større netværksmiljøer. De indbyggede NVR HDD-bokse med RAID-beskyttelse sørger for sikker datalagring.

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max koster lige nu 4.723 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.515 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.515 kr (16. april 2026) og 4.723 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.723 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max Gateway 8-port switch Kablet
4.723 kr
Total: 4.723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UDM-Pro-Max Dream Machine Pro Max
4.936 kr
+ fri fragt
Total: 4.936 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Dream Machine Pro Max
4.994 kr
Total: 4.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Dream Machine Pro Max
4.994 kr
Total: 4.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti Unifi Dream Machine Pro SWD-UBI-UDM-PRO
5.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 5.448 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max Gateway 8-port switch Kablet
5.899 kr
+ fri fragt
Total: 5.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max-switch og firewall
6.356 kr
Total: 6.356 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti 10 Gbps Cloud Gateway With 200+ Unifi Device 2000+ Clients
6.953 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.992 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Broer og routere