Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra

4.9 (464 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra er en avanceret og kompakt desktop-gateway designet til effektiv netværkshåndtering. Den understøtter både 1GbE og 2.5GbE forbindelser og er cloud-administreret for nem tilgængelighed. Gatewayen er ideel til virksomheder, der har brug for pålidelig og hurtig netværksinfrastruktur.

Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra koster lige nu 811 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 739 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 739 kr (17. april 2026) og 811 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 811 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Cloud Gateway Ultra
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti Cloud Gateway Ultra
828 kr
+ 39 kr fragt
Total: 867 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti Cloud Gateway Ultra
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Cloud Gateway Ultra
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti Ultra Gateway Desktop
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi Gateway Ultra
890 kr
Total: 890 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra UCG-ULTRA
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti Ubiquiti Cloud Gateway Ultra -router
1.035 kr
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
UniFi Cloud Gateway with a
1.045 kr
+ fri fragt
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Cloud Gateway Ultra
1.191 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Broer og routere