Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max

4.7 (77 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max er en kompakt og kraftfuld netværksløsning. Udstyret med en ARM Cortex-A53 processor og 512GB SSD, tilbyder den avanceret netværksstyring og høj ydeevne til krævende IT-miljøer. Med 4 x 1/2.5GbE LAN-porte og 1 x 1/2.5GbE WAN-port, sikrer den stabil og hurtig forbindelsesstyring.

Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max koster lige nu 2.224 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.039 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.039 kr (16. april 2026) og 2.224 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.224 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Cloud Gateway Max
2.224 kr
Total: 2.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max 512GB
2.358 kr
Total: 2.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max Router
2.358 kr
+ fri fragt
Total: 2.358 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Cloud Gateway Max
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UCG-Max Cloud Gateway Max
2.399 kr
Total: 2.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max -router
2.760 kr
Total: 2.760 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Compact 2.5G Cloud Gateway
2.779 kr
+ fri fragt
Total: 2.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Max 512 GB UCG-MAX
2.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.948 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Cloud Gateway Max
3.120 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.159 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Broer og routere