Ubiquiti UniFi AP-AC Pro

4.7 (1 anmeldelse)

Ubiquiti UniFi AP-AC Pro er et kraftfuldt trådløst access point, ideelt til både hjem og erhverv. Det understøtter Wi-Fi 5 med 3x3 MIMO-teknologi og giver en pålidelig netværksforbindelse med høj ydeevne. Designet til fleksibel anvendelse, tilbyder det stabilitet i både små og store netværk.

Ubiquiti UniFi AP-AC Pro koster lige nu 1.127 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.043 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.043 kr (25. april 2026) og 1.127 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.127 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi AP-AC Pro Trådløs forbindelse
1.127 kr
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ap-ac Pro
1.136 kr
Total: 1.136 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti Networks UAP-AC-PRO Access Point 1300 Mbps
1.149 kr
Total: 1.149 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi AC PRO AP, 3x3 MIMO, 5GHz, 802.3af-at, PoE +, vit
1.195 kr
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ap-ac Pro
1.236 kr
Total: 1.236 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi UAP-AC-PRO Access Point AC Pro
1.246 kr
+ fri fragt
Total: 1.246 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi AP AC Pro UAP-AC-PRO
1.349 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi AP-AC Pro Trådløs forbindelse
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Unifi Ac Pro Ap, 3x3 Mimo, 5ghz, 802.3af-at, Poe+, White
1.682 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.721 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Ubiquiti Unifi Access Point
1.875 kr
+ fri fragt
Total: 1.875 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Trådløse adgangspunkter
antal: 2 stk., 3 stk., 4 stk., 5 stk.
funktioner: Dual Band, MIMO, PoE
type: Wireless-AC, Wireless-B, Wireless-G, Wireless-N