Ubiquiti UniFi AI Professional

4.6 (17 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi AI Professional er et avanceret netværksovervågningskamera, der sikrer skarpe 4K billeder under alle vejrforhold. Med 8 MP opløsning, farvebilleder dag og nat, samt PoE-funktionalitet, er det perfekt til både indendørs og udendørs brug. Designet til at modstå elementerne, giver dette kamera pålidelig sikkerhed til professionelle miljøer.

Ubiquiti UniFi AI Professional koster lige nu 3.854 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.718 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.718 kr (01. maj 2026) og 3.888 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.854 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
3.854 kr
Total: 3.854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UVC-AI-Pro AI Professional
3.917 kr
+ fri fragt
Total: 3.917 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ai Professional Bullet Camera Black
4.249 kr
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ai Professional Bullet Camera Black
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Camera AI Professional
4.579 kr
+ fri fragt
Total: 4.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi Protect AI Pro
4.749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.798 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Ai Pro Black
6.012 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.051 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Overvågningskameraer