Ubiquiti UniFi Access Lock

Ubiquiti UniFi Access Lock er en robust elektrisk slaglås, der leverer en holdkraft på 1200 kg. Med en driftsspænding på 12 V og et strømforbrug på 400 mA sikrer denne lås en energieffektiv og pålidelig sikkerhedsinstallation. Ideel til kommercielle anvendelser, hvor sikkerhed er afgørende.

Ubiquiti UniFi Access Lock koster lige nu 605 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 597 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 597 kr (13. juni 2026) og 636 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 605 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi electric strike lock
605 kr
+ 39 kr fragt
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi Sølv
620 kr
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Access Lock Electric Elektromagnetiske Lås 1200 Kg
636 kr
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Access Lock Electric Elektromagnetiske Lås 1200 Kg
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti UniFi Access elektrisk slutblik, fail-secure, 15 mm
904 kr
+ 39 kr fragt
Total: 943 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Fail-secure electric strike
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Låse og klinker