Ubiquiti UniFi AC Mesh UAP-AC-M

4.7 (720 anmeldelser)
Ubiquiti UniFi AC Mesh UAP-AC-M
Bedste pris
Stabil pris
679kr
1.191 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ubiquiti UniFi AC Mesh UAP-AC-M er et robust adgangspunkt designet til både indendørs og udendørs brug. Med dual-band 802.11ac Wi-Fi-teknologi leverer det pålidelig trådløs dækning over lange afstande. Den fleksible installation med passiv PoE-støtte gør det nemt at udvide dit netværk.

Ubiquiti UniFi AC Mesh UAP-AC-M koster lige nu 679 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 679 kr (16. april 2026) og 679 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 679 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi UAP-AC-M Trådløs forbindelse
679 kr
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ap Ac Mesh
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti UniFi UAP-AC-M Accesspunkt
800 kr
Total: 800 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Ap Ac Mesh
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi AC Mesh
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Adgangspunkt Ubiquiti UniFi AC Mesh UAP-AC-M - hvid
889 kr
+ 79 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi Outdoor AP Mesh Point, 2x2 MIMO, Dual-omni antenna
970 kr
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi AP AC Mesh UAP-AC-Mesh
995 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.044 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi UAP-AP-AC-M AC Mesh
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Ubiqiuti Unifi AC Mesh
1.191 kr
+ fri fragt
Total: 1.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Trådløse adgangspunkter