Ubiquiti UniFi 7 Pro

4.7 (305 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi 7 Pro er et avanceret WiFi 7 access point designet til krævende netværksmiljøer. Med 6 GHz-understøttelse og høj over-the-air-hastighed sikrer det en stabil, interferensfri forbindelse. Ideel til både væg- og loftsmontering, passer det perfekt ind i storskala netværksopsætninger.

Ubiquiti UniFi 7 Pro koster lige nu 1.369 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.347 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.347 kr (26. april 2026) og 1.377 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.369 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wifi 7 Access Point
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U7 Pro Wifi 7 Access Point
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFI 7 Pro Trådløs forbindelse 2,4/5/6GHz WiFi 7
1.479 kr
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti Access Point U7 Pro
1.490 kr
Total: 1.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Pro
1.498 kr
+ fri fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ubiquiti U7 Pro, WiFi 7 AP med 6 GHz support
1.498 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.537 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi 7 Pro U7-Pro Access Point
1.680 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFI 7 Pro Trådløs forbindelse 2,4/5/6GHz WiFi 7
1.819 kr
+ fri fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi 7 Pro -WiFi-accesspoint
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti U7 Pro Ceiling-mount Wifi 7 Ap With 6 Ghz Support
2.188 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.227 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Trådløse adgangspunkter