Ubiquiti UniFi 6 Mesh U6-Mesh

4.7 (185 anmeldelser)

Ubiquiti UniFi 6 Mesh U6-Mesh er et avanceret WiFi 6 access point, der giver pålidelig trådløs forbindelse med fire-stream teknologi. Det forbedrer netværksdækningen både i hjemmet og på kontoret, hvilket sikrer hurtig og stabil internetadgang over både 2.4 GHz og 5 GHz frekvenser.

Ubiquiti UniFi 6 Mesh U6-Mesh koster lige nu 1.467 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.382 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.382 kr (04. marts 2026) og 1.467 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.467 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid
1.467 kr
Total: 1.467 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U6 Mesh Adgangspunkt
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Access Point U6 Mesh
1.528 kr
+ fri fragt
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi U6 Mesh Adgangspunkt
1.536 kr
Total: 1.536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi 6 Mesh U6-Mesh Access Point
1.749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid
2.154 kr
Total: 2.154 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Indoor/outdoor 4x4 Wifi 6 Access Point
2.277 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.316 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Trådløse adgangspunkter