Ubiquiti UniFi 6 In-Wall Access Point

4.8 (120 anmeldelser)
Ubiquiti UniFi 6 In-Wall Access Point
Bedste pris
Stabil pris
1.343kr
2.019 krSPAR 33%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ubiquiti UniFi 6 In-Wall Access Point tilbyder en pålidelig trådløs forbindelse i dine rum, takket være Wi-Fi 6 teknologi. Med dual-band support på både 2,4 GHz og 5 GHz frekvenser, kan enheden håndtere høj dataoverførselshastighed for optimal netværksydelse i hjemmet eller på kontoret.

Ubiquiti UniFi 6 In-Wall Access Point koster lige nu 1.343 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.343 kr (16. april 2026) og 1.343 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.343 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti UniFi 6 Trådløs forbindelse Hvid
1.343 kr
Total: 1.343 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi 6 In-wall Access Point
1.536 kr
Total: 1.536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi 6 In-wall Access Point
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi U6 In-Wall
1.661 kr
+ fri fragt
Total: 1.661 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ubiquiti UniFi 6 InWall access point Hvid
1.699 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.778 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti UniFi 6 In-Wall Access Point
1.749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Wall-mounted WiFi 6 access
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Trådløse adgangspunkter