Ubiquiti UMR-INDUSTRIAL-EU

Ubiquiti UMR-INDUSTRIAL-EU er en mobil 4G-router med indbygget modem og robust industrielt design, velegnet til krævende miljøer. Routeren understøtter UniFi-integration, fjernstyring, sikker VPN og WiFi via 802.11n. Med to Gigabit Ethernet-porte og 2,4 GHz Wi-Fi leverer den pålidelig netværksadgang, både til industrielle installationer og tekniske miljøer, hvor stabil forbindelse er afgørende.

Ubiquiti UMR-INDUSTRIAL-EU koster lige nu 1.521 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.496 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.496 kr (19. maj 2026) og 1.521 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.521 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti Unifi UMR-Industrial LTE Trådløs Router
1.521 kr
Total: 1.521 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Ubiquiti UMR-INDUSTRIAL-EU 4G-router med modem
1.529 kr
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Unifi Mobile Router Industrial 4g Lte
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UniFi Mobile Router Industrial Wireless router N Standard 802.11n
1.622 kr
+ fri fragt
Total: 1.622 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti Compact and ruggedized LTE
1.879 kr
+ fri fragt
Total: 1.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Broer og routere