Ubiquiti UISP Cable Pro

Ubiquiti UISP Cable Pro er et vejrbeskyttet Ethernet-kabel på 305 meter, designet til udendørs brug. Med ESD-beskyttelse og solid konstruktion sikrer det en stabil og højtydende netværksforbindelse til dine installationer.

Ubiquiti UISP Cable Pro koster lige nu 1.136 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.079 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.079 kr (08. maj 2026) og 1.199 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.136 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UISP Cable Pro CAT5e 305m Sort
1.136 kr
+ fri fragt
Total: 1.136 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ubiquiti ToughCable UISP-CABLE-PRO
1.199 kr
Total: 1.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Bulkkabel Uisp Cable Pro Cat 5e 305m. Sort
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Bulkkabel Uisp Cable Pro Cat 5e 305m. Sort
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti 1,000 ft Category 5e
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Uisp Cable Pro Bulk Cable 305m 6 Mm Stp Cat 5e Outdoor Black
1.520 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler