Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 er en robust SFP+ transceiver modul designet til at levere højhastigheds 10GbE fiberoptiske forbindelser. Med en maksimal rækkevidde på 10 km og en LC enkelttilstandskonnektor sikrer denne modul pålidelig netværkskommunikation, ideel til professionelle opsætninger.

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 koster lige nu 6.239 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.150 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.150 kr (10. juni 2026) og 6.697 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.239 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 10G Single-Mode Optical Module
6.239 kr
+ fri fragt
Total: 6.239 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 network
7.119 kr
+ fri fragt
Total: 7.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Uacc-om-sm-10g-d-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s
7.494 kr
Total: 7.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Uacc-om-sm-10g-d-20 Netværkstransceivermodul Fiberoptisk 10000 Mbit/s 20-pak
7.744 kr
Total: 7.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværk