Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG 10G SFP+ to 10/5/2.5GbE RJ45 Module

4.6 (85 anmeldelser)

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG er et SFP+ transceiver modul, der giver mulighed for 10 Gigabit Ethernet over kobber via RJ-45. Modulet er nemt at installere og kan opgradere din switch eller server med højhastighedsforbindelse. Det understøtter flere hastigheder og er velegnet til både erhverv og private netværksmiljøer, hvor stabil forbindelse og fleksibilitet er vigtigt.

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG 10G SFP+ to 10/5/2.5GbE RJ45 Module koster lige nu 529 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 516 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 516 kr (13. maj 2026) og 534 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti SFP+ transceiver modul
529 kr
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG 10G SFP+ to 10/5/2.5GbE RJ45 Module
577 kr
+ 39 kr fragt
Total: 616 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
10G SFP+ til 10/5/2.5GbE RJ45 modul, silver, fiber
577 kr
+ 39 kr fragt
Total: 616 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG network
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Sfp+ Rj45 10gbe
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti RJ-45 10G SFP+-modul
810 kr
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Netværk