Ubiquiti NanoBeam AC GEN2

4.7 (110 anmeldelser)

Ubiquiti NanoBeam AC GEN2 er en kraftfuld trådløs bro, der benytter AirMax ac teknologi. Ideel til pålidelig og hurtig netværksforbindelse over lange afstande, hvor stabilitet og ydeevne er afgørende.

Ubiquiti NanoBeam AC GEN2 koster lige nu 729 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 667 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 667 kr (20. april 2026) og 729 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti NanoBeam AC GEN2 NBE-5AC-GEN2
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Nanobeam Ac Gen2 Nbe-5ac-gen2
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti AirMAX NanoBeam NBE-5AC-Gen2
785 kr
+ 39 kr fragt
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti NanoBeam AC Gen2 Wi-Fi Radio, 5GHz, 19dBi, 450+ Mbps, white
793 kr
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ubiquiti Nanobeam Ac Gen2 Nbe-5ac-gen2
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2
989 kr
+ fri fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ubiquiti Nanobeam Ac Gen2 Wi-fi Radio, 5ghz, 19dbi, 450+ Mbps, White
1.085 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti NanoBeam AC Gen2
1.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ubiquiti Networks
Kategori: Netværksbroer