Ubiquiti AmpliFi HD Home Wi-Fi System

4.7 (440 anmeldelser)
Ubiquiti AmpliFi HD Home Wi-Fi System
Bedste pris
Stabil pris
2.591kr
2.999 krSPAR 14%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Ubiquiti AmpliFi HD Home Wi-Fi System sikrer en stabil og hurtig internetforbindelse overalt i hjemmet. Med et elegant design og avanceret mesh-teknologi kan du nemt dække op til 20.000 kvadratfod. Nyd højhastigheds internet til streaming, gaming og arbejde uden afbrydelser.

Ubiquiti AmpliFi HD Home Wi-Fi System koster lige nu 2.591 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.663 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.591 kr (30. juni 2026) og 2.663 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.591 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti AmpliFi HD Home Wi-Fi Router AFi-HD AC1750 Mesh router Wi-Fi 5
2.591 kr
+ fri fragt
Total: 2.591 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFi-HD Wi-Fi-system
2.719 kr
+ fri fragt
Total: 2.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amplifi Hd Home Wi-fi Mesh System
2.890 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.930 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ubiquiti AmpliFi Home Router, 2x Mesh Points, Plug and Play, Up to 5 G
2.992 kr
Total: 2.992 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFi-HD
2.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: amplifi
Kategori: Broer og routere
antennetype: Intern
forbindelsesteknologi: Kablet forbindelse, Trådløs forbindelse
implementerede standarder: Fcc, Ieee 802.11b, Ieee 802.11g, Ieee 802.11n, Plug And Play
indbyggede enheder: Antenne