Ubiquiti AmpliFi Alien WiFi 6 Mesh Router Kit

Ubiquiti AmpliFi Alien WiFi 6 Mesh Router Kit giver dig den nyeste trådløse teknologi med 802.11ax, der leverer imponerende netværkskapacitet og forøget dækning. Med dual-band-radio kan du nyde stabile forbindelser og ægte gigabit-hastigheder, ideelt til moderne hjemmenetværk og streaming af høj kvalitet. Det stilfulde design passer perfekt ind i ethvert rum.

Ubiquiti AmpliFi Alien WiFi 6 Mesh Router Kit koster lige nu 2.262 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.261 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.261 kr (09. maj 2026) og 2.764 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.262 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ubiquiti AmpliFi Alien Router Wi-Fi 6
2.262 kr
+ fri fragt
Total: 2.262 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ubiquiti AmpliFi Alien AFI-ALN Wi-Fi-system
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amplifi Alien Wifi 6 Mesh Router Kit
2.520 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amplifi Ubiquiti Amplifi Alien WiFi-sæt Wi-Fi 6
2.536 kr
Total: 2.536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ubiquiti AmpliFi Alien AFI-ALN Wi-Fi-system
2.677 kr
Total: 2.677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: amplifi
Kategori: Broer og routere