TVS ventilsæt, vinkelløbende, vendbar, sort

TVS ventilsæt, vinkelløbende og vendbar, er et sort ventilsæt med manuel regulering, der passer til håndklædetørrere fra TVS. Sættet har hjørnevinkel og anvendes, når håndklædetørreren skal tilsluttes central- eller fjernvarmesystemet. Fremløbsventilen har håndhjul, og der er afspærringsventil til retursiden. Tilslutning: 1/2" muffe.

TVS ventilsæt, vinkelløbende, vendbar, sort koster lige nu 979 kr. En stigning på 13,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 863 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 863 kr (09. maj 2026) og 979 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 979 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt hjørnevinkel vendbar i sort
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS vendbart ventilsæt vinkel, sort
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TVS ventilsæt 150 sort 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger
1.110 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS ventilsæt, vinkelløbende, vendbar, sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS