TVS ventilsæt vinkelløbende vendbar krom

TVS ventilsæt vinkelløbende vendbar i krom er en enkel løsning til håndklædetørrere. Sættet har manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning, hvilket gør det nemt at styre varmen. Ventilsættet fylder minimalt og er vendbart, så det kan tilpasses forskellige installationer. Passer til fjernvarme eller centralvarme i håndklædetørrere fra TVS.

TVS ventilsæt vinkelløbende vendbar krom koster lige nu 929 kr. En stigning på 17,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 791 kr. Vores prishistorik bygger på 72 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 791 kr (09. maj 2026) og 929 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 929 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt hjørnevinkel vendbar i krom
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS vendbart ventilsæt lige, krom
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
TVS Hjørneventilsæt m/Roset, Krom
1.008 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.057 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TVS ventilsæt krom hjørne-vinkel m. roset
1.024 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.103 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS ventilsæt, vinkelløbende, vendbar, krom
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
TVS Ventilst, krom, hjrne-vinkel, m. roset
1.405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.444 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS