TVS Ventilsæt Vinkel Krom

TVS ventilsæt i krom er designet til kombidrift af håndklædetørrere med både central-/fjernvarme og el-tilslutning. Sættet omfatter manuel regulering og er vinkelløbende, hvilket gør det pladsbesparende og nemt at installere. Ideel til moderne badeværelser.

TVS Ventilsæt Vinkel Krom koster lige nu 1.488 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.316 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.316 kr (03. juli 2026) og 1.599 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.488 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS ventilsæt 130 krom 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift Krom
1.488 kr
+ fri fragt
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS Ventilsæt vinkel t/Kombidrift, krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt vinkel til kombidrift, krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt vinkelløbende til kombi i krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.1%

Specifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Radiator tilbehør