TVS ventilsæt m/returtermostat vinkel venstre sort

TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side er en funktionel løsning til fjernvarme eller centralvarme, særligt velegnet til håndklædetørrere fra TVS. Sættet har vinkelløbende design, 1/2" indvendig og udvendig tilslutning og leveres komplet med rørafdækninger og rosetter, klar til montering. Den integrerede returtermostat giver optimal styring af varmen.

TVS ventilsæt m/returtermostat vinkel venstre sort koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.439 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.439 kr (30. maj 2026) og 1.613 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt vinkel sort retur venstre
1.620 kr
+ fri fragt
Total: 1.620 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel venstre, sort
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS ventilsæt m/returtermostat i venstre side, vinkelløbende, sort
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS