TVS ventilsæt m/returtermostat venstre, vinkelløbende, børstet krom

TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side er en funktionel løsning til fjernvarme eller centralvarme. Sættet har vinkelløbende design og leveres med 1/2" tilslutning både indvendigt og udvendigt. Medfølgende rørafdækninger og rosetter gør det klar til montering. Velegnet til håndklædetørrere fra TVS og sikrer nem installation og styring af varmen.

TVS ventilsæt m/returtermostat venstre, vinkelløbende, børstet krom koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 13,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.319 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.319 kr (03. juli 2026) og 1.499 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i børstet krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt vinkel retur venstre børstet rustfri
1.620 kr
+ fri fragt
Total: 1.620 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS ventilsæt m/returtermostat i venstre side, vinkelløbende, børstet krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel venstre, børstet krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS