TVS ventilsæt m/returtermostat venstre, vinkel, krom

Bedste pris
Stabil pris
1.141kr
1.401 krSPAR 19%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side er en ideel løsning til fjernvarme eller centralvarme, særligt til håndklædetørrere. Sættet har vinkelløbende tilslutning og leveres med 1/2" indvendig og udvendig tilslutning. Der medfølger rørafdækninger og rosetter, så du nemt kan montere ventilsættet og opnå en pæn afslutning omkring rørføringen.

TVS ventilsæt m/returtermostat venstre, vinkel, krom koster lige nu 1.141 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.349 kr. Vores prishistorik bygger på 55 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.141 kr (05. juni 2026) og 1.349 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.141 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS ventilsæt m/returtermostat i venstre side, vinkelløbende, krom
1.141 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel venstre, krom
1.141 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i krom
1.141 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt vinkel retur venstre krom
1.401 kr
+ fri fragt
Total: 1.401 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS