TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, krom

TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, krom, er designet til håndklæderadiatorer og er velegnet til både fjernvarme og centralvarme. Ventilsættet har returtermostat i højre side, hvilket gør det muligt at måle temperaturen på vandet i radiatoren. Der medfølger rørafdækninger og rosetter, så du nemt kan montere sættet. En funktionel løsning til badeværelset.

TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, krom koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.245 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.245 kr (18. juni 2026) og 1.394 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt vinkel retur højre krom
1.401 kr
+ fri fragt
Total: 1.401 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS