TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, børstet krom

TVS ventilsæt med returtermostat i højre side er en ideel løsning til fjernvarme eller centralvarme håndklæderadiatorer. Ventilsættet måler temperaturen på vandet inde i håndklæderadiatoren, så du altid har varme og tørre håndklæder. Der medfølger rørafdækninger og rosetter, så det er klar til montering. Passer til håndklædetørrere fra TVS.

TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, børstet krom koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 13,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.319 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.319 kr (03. juli 2026) og 1.499 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt vinkel retur højre børstet rustfri
1.620 kr
+ fri fragt
Total: 1.620 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, børstet krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS