TVS ventilsæt med returtermostat lige, sort

TVS ventilsæt med returtermostat er en ligeløbende løsning i sort, ideel til håndklæderadiatorer med fjernvarme eller centralvarme. Sættet kan monteres i begge sider og har 1/2" indvendig og udvendig tilslutning. Returtermostaten måler temperaturen på vandet i radiatoren og leveres sammen med en afgrænserventil. Passer til håndklædetørrere fra TVS og sikrer optimal temperaturstyring uden at slå fra ved varme bade.

TVS ventilsæt med returtermostat lige, sort koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (18. juni 2026) og 1.613 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt med returtermostat, ligeløbende i sort
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt lige retur valgfrit sort
1.620 kr
+ fri fragt
Total: 1.620 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat lige, sort
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ventilsæt m/returtermostat, ligeløbende, sort
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS