TVS ventilsæt med returtermostat lige, krom

TVS ventilsæt med returtermostat er en ideel løsning til fjernvarme eller centralvarme, særligt til håndklæderadiatorer. Sættet kan monteres i begge sider og har 1/2" tilslutning både indvendigt og udvendigt. Det leveres med returtermostat og afgrænserventil, hvilket sikrer optimal regulering af temperaturen i håndklæderadiatoren. Returtermostaten måler temperaturen på vandet inde i radiatoren og slår ikke fra, hvis badeværelset bliver varmt.

TVS ventilsæt med returtermostat lige, krom koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.287 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.287 kr (18. juni 2026) og 1.394 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt med returtermostat ligeløbende i krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt lige retur valgfrit krom
1.401 kr
+ fri fragt
Total: 1.401 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat lige, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ventilsæt m/returtermostat, ligeløbende, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS