TVS ventilsæt med returtermostat lige hvid

TVS ventilsæt med returtermostat, ligeløbende i hvid, er ideelt til håndklæderadiatorer. Sættet kan monteres i begge sider og har 1/2" tilslutning indvendigt og udvendigt. Det leveres med returtermostat og afgrænserventil, hvilket gør det velegnet til både fjernvarme og centralvarme. Returtermostaten måler temperaturen på vandet i håndklæderadiatoren og sikrer stabil varme uden at slå fra, selv hvis badeværelset bliver varmt.

TVS ventilsæt med returtermostat lige hvid koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.287 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.287 kr (18. juni 2026) og 1.394 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt med returtermostat, ligeløbende i hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt lige hvid retur valgfrit
1.401 kr
+ fri fragt
Total: 1.401 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat lige, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ventilsæt m/returtermostat, ligeløbende, hvid
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS