TVS ventilsæt med returtermostat lige, børstet rustfrit stål

TVS ventilsæt med returtermostat er et ligeløbende ventilsæt i børstet rustfrit stål, der kan monteres i begge sider. Det har 1/2" tilslutning både indvendigt og udvendigt. Sættet leveres med returtermostat og afgrænserventil, hvilket gør det ideelt til brug med fjernvarme eller centralvarme, især til håndklædetørrere fra TVS. Returtermostaten måler temperaturen på vandet i håndklæderadiatoren og sikrer optimal varmefordeling.

TVS ventilsæt med returtermostat lige, børstet rustfrit stål koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (18. juni 2026) og 1.613 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt med returtermostat, ligeløbende i børstet rustfrit stål
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS returventilsæt lige retur valgfrit børstet rustfrit
1.620 kr
+ fri fragt
Total: 1.620 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt med returtermostat lige, børstet rustfrit stål
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ventilsæt m/returtermostat, ligeløbende, børstet rustfrit stål
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS