TVS ventilsæt 130 hvid 1/2

TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 er et vinkelløbende ventilsæt med manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning. Det passer til alle håndklædetørremodeller fra TVS med kombineret central-/fjernvarme og el-tilslutning (kombidrift). Ventilsættet har fremløbsventil med håndhjul og afspæringsventil til retursiden, hvilket gør det til en enkel og pladsbesparende løsning til badeværelset.

TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.076 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.076 kr (03. juli 2026) og 1.199 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS ventilsæt vinkelløbende til kombi i hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift
1.286 kr
+ fri fragt
Total: 1.286 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS ventilsæt vinkel til kombidrift, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS Ventilsæt vinkel t/Kombidrift, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS